(021)   88376318-9

» » لابراتوار ارتودنسی مطب
دکتر ارتودنسی

لابراتوار ارتودنسی مطب

پلاکهای ارتودنسی متحرک، ریتینرها و سایر دستگاههای ارتودنسی پس از قالب گیری از بیمار، در لابراتوار ساخته می شوند که نقش مهمی در کیفیت خوب درمان ارتودنسی و حفظ نتایج آن دارند. قالبهای مطالعه و پلاکهای شفاف در لابراتوار مطب ساخته می شوند. پلاکهای شفاف با دستگاه ارکوپرس ساخت کمپانی ارکودنت آلمان با بهترین کیفیت ساخته می شوند.
 
 
سایر کارهای لابراتواری مطب  با همکاری لابراتوار تخصصی ارتودنسی آقای فرزاد رحیم ساخته می شوند که از بهترین لابراتوارهای تخصصی ارتودنسی در سطح کشور می باشد.
 

 

 

فرزاد رحیم فارغ التحصیل رشته پروتزهای دندانی از دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی تهران در سال 1376، دارای سابقه پنج سال فعالیت در لابراتوار بخش تخصصی ارتودنسی دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی، عضو هیئت علمی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی و دارای لابراتوار تخصصی ارتودنسی با مجوز از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی می باشد. این لابراتوار تخصصی کلیه خدمات لابراتواری مربوط به متخصصین ارتودنسی و دندانپزشکی کودکان را با همکاری گروهی از فارغ التحصیلان دانشگاهی و با تجربه و با بهره گیری از علوم و تجهیزات مدرن و مناسب ارائه می دهد.لابراتوار تخصصی ارتودنسی فرزاد رحیم مفتخر است که تجربه سال ها فعالیت و همکاری نزدیک با بخش های تخصصی دانشگاه ها و مراکز دانشگاهی، اساتید و رزیدنت های ارتودنسی و دندانپزشکی کودکان از اکثر نقاط ایران را دارد.کارهای ساخته شده در لابراتوار در مطب توسط دکتر متخصص ارتودنسی کنترل شده سپس مجدداً ضد عفونی و شسته می شوند.

پلاکها در جعبه پلاک مناسب قرار می گیرند تا توسط متخصص ارتودنسی به بیمار تحویل داده شوند.