(021)   88376318-9

» » دکتر مهریزی متخصص ارتودنسی
دکتر ارتودنسی

دکتر مهریزی متخصص ارتودنسی

دکتر مهریزی متخصص ارتودنسی

دکتر احسان ابوئی مهریزی
متخصص ارتودنسی و ناهنجاریهای فک و صورت
دارای بورد تخصصی ارتودنسی
عضو هیأت علمی دانشگاه
عضو انجمن ارتودنتیست های ایران 
 نظام پزشکی 107835

 
 
 
 
 
 
Dr Ehsan Abouei Mehrizi DMD, DDS, MSc
Specialist in Orthodontics and Dentofacial Orthopedics
Board Certified Orthodontist
University Assistant Professor
Member of Iranian Association of Orthodontists (IAO)
Medical Council No 107835
 

بیوگرافی

 

دکتر احسان ابوئی مهریزی متولد تهران سال 1360 می باشد. از بهترین دبیرستان در تهران  علامه حلی ( استعدادهای درخشان ) در سال 1378 فارغ التحصیل شده است و با رتبه برتر کنکور سراسری سال 1378 وارد دوره دندانپزشکی عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی شده است.
از دانشجویان ممتاز دانشکده دندانپزشکی بوده و در ورودی بهمن 78 رتبه دوم و در آزمون علوم پایه رتبه سوم را کسب نموده است. در سال 1384با معدل ممتاز و عنوان پایان نامه " بررسي اثر لايت پلاسما آرك و هالوژن بر سختي سه نوع كامپوزيت" بعنوان دندانپزشک عمومی فارغ التحصیل شده است.
دکتر مهریزی بعد ازخدمت وظیفه درکلینیک تخصصی دندان پزشکی امام خمینی و بیمارستان بقیة‌الله در تهران با کسب رتبه برتر آزمون ورودی رزیدنتی سال 1387 در دوره تخصص ارتودنسی دانشگاه شاهد در تهران پذیرفته شده و در سال 1390 با عنوان پایان نامه تخصصی " بررسی اثر سيم چند رشته اي استنلس استيل و نيكل تيتانيوم بر میزان درد بيماران ارتودنسي " بعنوان متخصص ارتودنسی و ناهنجاریهای فک و صورت فارغ التحصیل شده است.
دکتر مهریزی متخصص ارتودنسی در سال 1390 با رتبه برتر آزمون بورد تخصصی ، مدرک دانشنامه تخصصی ارتودنسی را کسب نموده است و از سال 1390  بعنوان عضو هیأت علمی دانشگاه و استادیار تمام وقت به فعالیت علمی و آموزشی می پردازد. از سال 1390 تا 1395 به مدت پنج سال در بخش ارتودنسی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی قزوین به تدریس دروس نظری و بالینی در بخش عمومی ارتودنسی و تدریس دروس نظری و بالینی در بخش تخصصی (رزیدنتی) ارتودنسی اشتغال داشته است. در رزومه علمی - پژوهشی دارای مقالات علمی و پژوهشی متعدد به زبان فارسی و انگلیسی و سخنرانیهای متعدد می باشد. ( سوابق علمی و پژوهشی را در صفحه مربوطه مشاهده کنید )
دکتر مهریزی متخصص ارتودنسی از لحاظ سابقه درمانی از سال 1388 مشغول درمان ارتودنسی بیماران بوده و دارای تجربه کلینیکی درمان خوب و موفق صدها بیمار در تهران و قزوین می باشد. دکتر مهریزی با عشق و علاقه به دانش ارتودنسی تلاش می کند با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی و علم روز بهترین درمانهای ارتودنسی دندان را انجام دهد و بتواند بهترین متخصص ارتودنسی باشد. شاهد این مدعا درمان خوب ، موفق و رضایت تمامی بیماران اعم از کودکان و بزرگسالان می باشد.
دکتر مهریزی در حال حاضر در مطب خصوصی و چند کلینیک تخصصی در غرب تهران مشغول کار می باشد. برای گرفتن تلفن و آدرس مطب دکتر مهریزی در شمال غرب تهران ( سعادت آباد - شهرک غرب ) به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.