(021)   88376318-9

» » بهترین متخصص ارتودنسی چه کسی است ؟
دکتر ارتودنسی

بهترین متخصص ارتودنسی چه کسی است ؟

بهترین متخصص ارتودنسی چه کسی است ؟


بهترین متخصص ارتودنسی در تهران چه کسی است ؟ این سوال را بسیاری از افرادی که قصد دارند درمان ارتودنسی انجام دهند می پرسند. بهترین متخصص ارتودنسی کسی است که با کمترین هزینه ( اعم از مالی ، زمان ، رفت و آمد ، درد ، ناراحتی و عوارض ) ، با راحت ترین روشهای درمان و ساده ترین وسایل ، در کوتاه ترین زمان بیشترین منافع را به بیمار برساند. به عبارت دیگر درمان ارتودنسی او علاوه بر مؤثر بودن ، بیشترین بازدهی را داشته باشد.

 

بهترین متخصص ارتودنسی بهترین درمان ارتودنسی را از لحاظ اصول علمی ، اخلاقی و قانونی انجام می دهد. بهترین متخصص ارتودنسی با توجه به وضعیت دندان ها ، فک و صورت بهترین طرح درمان را با در نظرگرفتن خواسته های بیمار برای او طراحی می کند. با در نظرگرفتن جدیدترین روشها و پیشرفت های علمی بهترین تکنیک و مکانیک را برای بیمار انتخاب می کند. بهترین متخصص ارتودنسی از بهترین مواد و وسایل بهره میگیرد تا بهترین درمان ارتودنسی را انجام بدهد.

 

عده ای از دکترهای متخصص ارتودنسی انجام بعضی از مراحل درمان روی بیمار را به دستیار محول میکنند هر چند دستیار آموزش دیده باشد اما به کیفیت خود دکتر ارتودنسی نمی تواند کار کند. بنابراین بهترین متخصص ارتودنسی کسی است که فقط خودش روی بیمار کار کند و تمامی مراحل درمان را خودش انجام دهد. بهترین دکتر ارتودنسی روی تمام مراحل درمان با دقت نظارت دارد.

 

نکته حائز اهمیت در درمان ارتودنسی ماهیت طولانی درمان است که نیاز به مراجعات متعدد و منظم دارد که بخصوص در تهران با توجه به شدت روزافزون مشکلات رفت و آمد ، دسترسی آسان معیار مهمی در انتخاب بهترین متخصص ارتودنسی می باشد ؛ به عنوان مثال ممکن است برای کسی که در شرق تهران سکونت دارد 20 جلسه مراجعه منظم به مطب دکتر ارتودنسی در غرب تهران دشوار باشد. بنابر این بهترین متخصص ارتودنسی برای هر بیمار دکتری است که در دسترس باشد و در عین حال بتواند بهترین درمان را برای او انجام دهد.