(021)   88376318-9

» » سلامت و زیبایی دندان ها با متخصص ارتودنسی کودکان
دکتر ارتودنسی

سلامت و زیبایی دندان ها با متخصص ارتودنسی کودکان

سلامت و زیبایی دندان ها با متخصص ارتودنسی کودکان


 
 
مشاوره و درمان های پیشگیرانه و زودهنگام ارتودنسی کودکان نقش تعیین کننده ای در آینده، در زیبایی و سلامت دهان و دندان کودکان خواهد داشت.
متخصص ارتودنسی و متخصص دندانپزشکی کودکان دو تخصص مجزا و متفاوت در دندانپزشکی هستند. منظور از متخصص ارتودنسی کودکان همان متخصص ارتودنسی است. هرچند متخصص کودکان دانش و توانایی درمان های پیشگیری و ارتودنسی متحرک را دارد اما متخصص ارتودنسی دانش بیشتر و دید جامعتری دارد و بهترین طرح درمان ارتودنسی را ارائه می دهد.
ارتودنسی پیشگیری ، هدایت رویش دندان ها و مدیریت فضاهای دندانی تحت نظر متخصص ارتودنسی به بهترین وجه انجام می شوند. متخصص ارتودنسی مشکلات ساده را با ارتودنسی متحرک درمان می کند. متخصص ارتودنسی کودکان دارای مشکلات فک را شناسایی کرده و در بهترین سن ، درمانهای ارتوپدیک جهت اصلاح مشکلات فک صورت می گیرد.
لازم به تذکر است که بعضی متخصصین ارتودنسی درمانهای زودهنگام ارتودنسی کودکان را انجام نمی دهند و ترجیح میدهند درمان در سن بالاتر انجام شود که باعث می شود کودک از منافع درمان زودهنگام محروم شود. بنابراین در انتخاب متخصص ارتودنسی کودک حتماً به این نکته دقت شود.