(021)   88376318-9

» » بهترین طرح لبخند و زیبایی دندان ها با متخصص ارتودنسی
دکتر ارتودنسی

بهترین طرح لبخند و زیبایی دندان ها با متخصص ارتودنسی

بهترین طرح لبخند و زیبایی دندان ها با متخصص ارتودنسی

 
 
 
 
 
 
 
 
            اصلاح طرح لبخند با ارتودنسی خوب است یا کامپوزیت ؟

بر اساس مطالعات علمی لبخند و زیبایی دندان ها ، نقش تعیین کننده ای در اعتماد به نفس و کیفیت زندگی افراد دارد. درمان ارتودنسی توسط متخصص ارتودنسی در اصلاح طرح لبخند یا طراحی لبخند نقش اساسی دارد و همراه با درمانهای ترمیمی - زیبایی دندانپزشکی بهترین نتایج را از لحاظ زیبایی، عملکرد و سلامت دندان ها فراهم می کند. ارتودنسی اولین رشته تخصصی از علم دندانپزشکی است که به تشخیص و درمان ناهنجاریهای دندان و فک و صورت می پردازد. به عبارت ساده تر مرتب سازی بهم ریختگی دندانها، حیطه کار متخصص ارتودنسی می باشد.
بهترین اصلاح طرح لبخند یا طراحی لبخند حاصل کار تیمی متخصص ارتودنسی ، متخصص لثه و دندانپزشک متخصص ترمیمی و زیبایی می باشد.
چگونگی مراحل کار اصلاح طرح لبخند : متخصص ارتودنسی موقعیت عمودی ، جلو عقب بودن و چرخش دندان ها را با حرکت دادن دندانها اصلاح میکند. میزان دیده شدن دندان های جلو ، مقدار دیده شدن لثه ، انحنای قوس لبخند ، عرض لبخند ، خط وسط دندانها و موقعیت خط زیبایی دندان ها توسط متخصص ارتودنسی اصلاح می شوند. متخصص لثه شکل لثه و طول تاج دندان را تنظیم می کند. در نهایت متخصص ترمیمی دندان ها را با بهترین شکل و رنگ بازسازی میکند.